dla prezenterów / MC's
Dołącz do nas

Promocja na antenie CYBERStacji

Witaj!

Zapewne tworząc muzykę, kręcąc video na YouTube czy nagrywając podcasty zapewne pragniesz, by ktoś wspomógł Cię w promocji Ciebie i Twojej pracy. CYBERStacja to miejsce otwarte dla autorów, artystów i twórców. Stawiamy na wschodzące polskie i zagraniczne gwiazdy w niemal każdym pokładając nadzieję. Chcemy podzielić się z Tobą zasięgiem naszej marki oraz na łamach naszej anteny promować Twoją twórczość. Dzięki nam Twoja promocja będzie nie tylko efektywna ale - wygodna również dla Ciebie. Wystarczy że podeślesz nam swoje materiały a my zadbamy o pełną widownię.

 

CYBERStacja zaprasza do współpracy!

Jeśli:

 • Filmujesz, nagrywasz, piszesz, grasz, śpiewasz czy rysujesz?
 • Prowadzisz własny serwis www o tematyce rozrywkowej/muzycznej/life stylowej
 • Nagrywasz videolog, podcasty, piszesz artykuły, recenzje lub prowadzisz blog?
 • Masz ciekawą pasję, chciałbyś podzielić się z innymi swoją historią? Szukasz nowych kanałów promocji i dystrybucji Twoich treści?
 • Masz inny, choćby najbardziej odjechany pomysł ;)

 

Czekamy właśnie na Ciebie!

 

Co należy zrobić, aby zyskać patronat CYBERStacji:

 • Prześlij nam swoje dzieła i kilka słów o Tobie i Twoim zespole
 • Udziel nam licencji na publiczne odtwarzanie i promocję Twoich materiałów na naszej antenie *
 • Przesyłaj nam na bieżąco newsy i inne informację przydatne w Twojej promocji
 • Pozostań w kontakcie z naszą redakcją i społecznością CYBERStacji
 • Umieszczaj logo CYBERStacji na plakatach, Twoich stronach internetowych i innych materiałach promocyjnych jako partnera medialnego Twoich koncertów, nagrań i wydawnictw

 

Nie jesteś pewien, czy Twoje materiały nadają się do publikacji? Daj nam szansę! Ocenimy, pomożemy, doradzimy - gratis i całkowicie dyskretnie!

 

Oferujemy:

 • Całkowicie darmową promocję Ciebie i Twojej twórczości wśród szerokiej społeczności naszych słuchaczy
 • Uczciwe i otwarte zasady współpracy oraz możliwość jej zakończenia w dowolnym momencie
 • Nasz czas i zaangażowanie naszej redakcji przy promocji Twojej twórczości, realizacji programów i bloków tematycznych czy materiałów marketingowych
 • Możliwość organizacji transmisji LIVE Twoich nagrań, reportaży, koncertów, wywiadów, video-logów
 • Możliwość korzystania z wiedzy, zasobów i doświadczenia naszego zespołu
 • Możliwość reklamy Twoich dzieł oraz promocji usług na łamach naszego portalu **
 • Wygodny, automatyczny import Twoich treści na naszą witrynę z wykorzystaniem standardu RSS
 • Wygodny upload video, podcastów lub innych multimediów na naszą antenę
 • Cross-promocja serwisów i stron partnerskich na naszej stronie i antenie
 
** - na podstawie zawartych Umów komercyjnych (funkcjonalność przewidziana w przyszłości).

Oprócz udzielenia nam licencji (która jest niezbędna dla emitowania Twoich utworów na naszej antenie) - nie wymagamy żadnych, dodatkowych formalności. Nasza redakcja udzieli Tobie pomocy i wyczerpujących informacji na temat umów licencyjnych. Jeżeli jesteś zainteresowany nawiązaniem z nami współpracy - zapraszamy do wypełnienie krótkiego formularza kontaktowego.

Promocja z CYBERStacją - to każdemu się opłaca!

Rekrutacja do radia CYBERStacja

Cześć! Fajnie że jesteś! Dołącz do nas!

Jest nam niezmiernie miło, że chcesz dołączyć do naszego zespołu. Będąc jednym z nas weźmiesz udział w realizacji unikalnego projektu oraz zyskasz szansę na zaprezentowanie Twojego talentu szerokiemu gronu odbiorców. Z nami zdobędziesz pierwsze szlify w branży audio-wizualnej, sprawdzisz się i może ... zdobędziesz sławę i uznanie ;) Nie wymagamy żadnego doświadczenia! Jeśli jesteś fajny, masz pasję, zapał i "to coś" - już spełniasz nasze wymagania!

 

Aktualnie poszukujemy ludzi o otwartych głowach, gotowych zmierzyć się z następującymi wyzwaniami:

 • Prezenter / showman / gwiazda netu SUPER STAR
  Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie show, przygotowanie merytoryczne i materiałów do swoich bloków programowych, ogranizację konkursów i eventów oraz utrzymywanie kontaktu ze słuchaczami. Dodatkowo odpowiedzialna będzie za redagowanie treści do publikacji na stronie/FaceBooku, nagrywanie krótkich jingli, zajawek i spotów oraz aktualizację informacji o zbliżających się wydarzeniach.
 • Partner / wydawca programowy / szefu
  Osoba na tej pozycji będzie czuwać nad tworzeniem i aktualizacją harmonogramu programów (ramówki), biblioteki mediów i bazy licencji. Odpowiedzialna będzie również za pozyskiwanie i utrzymywanie stałych relacji z zespołami, wydawcami, twórcami i wszelkimi podmiotami trzecimi dostarczającymi treści programowe na naszą antenę. Partnerami programowymi mogą być również menadżerowie zespołów/twórców dostarczający bezpośrednio treści i licencje na naszą antenę.
 • Programista HTML5/PHP - Joomla CMS / IT geek
  Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za rozbudowę i utrzymanie serwisu internetowego, aplikacji sieciowych i infrastruktury IT serwisu. Ponadto ściśle współpracować będzie z prezenterami, grafikami i specjalistą ds. marketingu przy implementacji nowego kontentu, usług i funkcjonalności serwisu.
 • Grafik komputerowy / animator / artysta-plastyk
  Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za tworzenie oprawy graficznej serwisu, oprawy graficznej programów oraz produkcję materiałów marketingowych (bannery, plakaty, ulotki, inne opracowania graficzne).
 • Marketingowiec & social media
  Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za promocję oraz budowanie relacji z serwisami partnerskimi, kontakt z mediami, promocję i pozycjonowanie serwisu poprzez opracowywanie strategii i podejmowanie działań marketingowych z wykorzystaniem najnowszych trendów i technologii. Odpowiedzialna będzie również za social networking na serwisach społecznościowych.

 

Oferujemy:

 • Przede wszystkim przygodę życia i doskonałą zabawę!
 • Przyjazną atmosferę współpracy w młodym i kreatywnym zespole
 • Niezbędne przeszkolenie, wsparcie merytoryczne i oprogramowanie

Podejmiesz wyzwanie? Jeśli tak - zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza kontaktowego! Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dołącz do nas, nie zwlekaj! Czekamy właśnie na Ciebie!

Backstage

Za kulisami czyli bohaterzy codziennego dnia, których nie widać, nie słychać...

Oprócz naszych rewelacyjnych DJów nad funkcjonowaniem radia czuwa cały zespół utalentowanych IT geeków bez których działanie radia nie byłoby możliwe. Brak radiowego głosu rekompensuje ich radiowy wygląd :) Bez dłuższych wstępów poznajcie zatem ludzi, którzy działają "z ukrycia".

Bez nich to przedsięwzięcie by nie istniało!

Wyślij aplikację

Użyj poniższego, niezwykle krótkiego formularza i dołącz do nas już dziś! Przeważnie kontaktujemy się z wybranymi kandydatami najpóźniej w ciągu 48 godzin.
Dodaj komentarz